Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA
  3. IT
  4. Síťové prvky
  5. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m

Kód produktu10101098
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-3
 
Záruka24 Měsíc(ů)
LYNX CS
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Běžná cena
293.4 Kč
Vaše cena bez DPH
201.74 Kč
Vaše cena včetně DPH
244.10 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 3 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Zpracování dat
Schovat