Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA
  3. IT
  4. Servery a zálohování
  5. Ostatní příslušenství k serverům

HP 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Přidat do oblíbenýchHP 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Kód produktu251847
Part numberAJ836A
EAN produktu4948382581440
 
Záruka36 Měsíc(ů)
Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
3630.36 Kč
Vaše cena bez DPH
1890.51 Kč
Vaše cena včetně DPH
2287.52 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable.
Typ příslušenství: Kabeláž
Zpracování dat
Schovat