Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
WinZip Pro Education Maintenance & Home Use Plan (1 Yr) ML (100000+)Pro koho je licence určena:Pro domácnost; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:1 rok; Typ licence:Online ESD.
8.9 Kč
WinZip Standard Maintenance (1 Yr) ML (50000 - 99999)Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:1 rok.
8.9 Kč
WinZip Standard Education Maintenance & Home Use Plan (1 Yr) ML (25000 - 49999)Pro koho je licence určena:Pro domácnost; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:1 rok; Typ licence:Online ESD.
10.4 Kč
Windows Server CAL SA OLP B Acdmc Stdnt DEVICE CALPro koho je licence určena:Charita; Software Assurance:Prodloužení Software Assurance; Jazyk:Bez vazby na jazyk; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Open License; Produktová řada:Windows Server CAL.
10.4 Kč
Novinka
Solarix Adaptér SC MM OM3 simplexSXAD-SC-PC-OM3-S</br> Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní.
10.4 Kč
Windows Server CAL SA OLP NL Acdmc Stdnt DEVICE CALPro koho je licence určena:Charita; Software Assurance:Prodloužení Software Assurance; Jazyk:Bez vazby na jazyk; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Open License; Produktová řada:Windows Server CAL.
10.4 Kč
Solarix Adaptér SC MM OM2 simplexSXAD-SC-PC-OM2-S</br>Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní.
10.4 Kč
WinZip Self-Extractor Mnt (1 Yr) (100000+)Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:1 rok.
10.4 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
PREMIUMCORD Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.25m žlutáTyp komponenty:Kabel propojovací; Provedení:Cat5E; Stínění:UTP.
10.4 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
NEOLUX autožárovka R5W STANDARD 12V 5W BA15s (Blistr 2ks)Produkt:Autožárovka; Technologie:Pomocné; Druh:R5W; Napětí (V):12; Maximální výkon (W):5; Patice:BA15s; Barva světla:Bílá; Zaměření:Originál.
10.4 Kč
Windows Server CAL SA OLP NL Acdmc Stdnt UsrCALPro koho je licence určena:Charita; Software Assurance:Prodloužení Software Assurance; Jazyk:Bez vazby na jazyk; Způsob licencování:Upgrade; Perioda placení:Jednorázově; Typ licence:Open License; Produktová řada:Windows Server CAL.
10.4 Kč
WinZip Pro Maintenance (1 Yr) ML (100000+)Pro koho je licence určena:Komerční; Způsob licencování:Plná verze; Perioda placení:1 rok.
10.4 Kč
Zpracování dat
Schovat