Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
2 381.3 Kč
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
4 200 Kč
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
9 797.5 Kč
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
4 665.8 Kč
Novinka
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
5 549.9 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
1 019.5 Kč
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
1 019.5 Kč
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
2 208.6 Kč
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
1 226.4 Kč
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..
1 260.6 Kč
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
1 183.2 Kč
Skladem u dodavatele
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3afTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
2 006.2 Kč
Zpracování dat
Schovat