Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA
  3. IT
  4. Síťové prvky
  5. SFP Moduly

Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C

Přidat do oblíbenýchPlanet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C

Kód produktu1018419
Part numberMFB-TF20
EAN produktu4711213686191
 
Záruka24 Měsíc(ů)
Planet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1240.24 Kč
Vaše cena bez DPH
738.00 Kč
Vaše cena včetně DPH
892.98 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX
Duplexní LC konektor, pro singlemódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP.
Výhodou použití SFP modulů je jejich standardizace a možnost záměny.
Tento model je určen hlavně pro průmyslové použití s vyšším rozsahem teplot -40~75°C..
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 100 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Zpracování dat
Schovat