Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ELEKTRONIKA
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI

Přidat do oblíbenýchSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI

Kód produktu703229
Part numberSPM-7100WZYX//promo
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
602 Kč
Vaše cena bez DPH
489.50 Kč
Vaše cena včetně DPH
592.30 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL komp., DMI.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Zpracování dat
Schovat